ترکیبات اولیه غذا

بیوسنسورهای تشخیص میکربی

بیوسنسورهای تشخیص شیمیایی

تولید و عرضه اجزاء مواد غذایی

 

شرکت دانش گستران زیست غذا در مرز تحقیقات نوین حرکت نموده  و سعی دارد در راستای ارتقاء سلامت جامعه و کاهش هزینه‏ های درمان و در جهت توسعه دانش زیست فناوری غذایی و مهندسی فرایندهای زیستی و تجاری سازی یافته های علمی دانشگاهی به واردات و نیز تولید نمونه، دانش فنی و ارائه خدمات در  زمینه اجزاء طبیعی غذا اقدام نماید.

این شرکت سعی دارد تنها افزودنی ها و اجزاء غذایی طبیعی را عرضه نماید. این محصولات شامل رنگ های طبیعی، ایزوله های پروتئینی، هیدروکلوئیدها، نگهدارنده ها، شیرین کننده ها و مواد دیگر می باشند.

محصولات قابل ارئه فعلی (با سفارش قبلی): پایه نوشیدنی پروبیوتیک طبیعی (انار، زرشک، شیرین بیان)، پروتئین کنجد و پروتئین نخود.

برای اطلاع از محصولات قابل ارائه و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

 

 تشخیص سریع میکروارگانیسم ها

 

یکی از دغدغه های اساسی صنایع غذایی، بیوتکنولوژی، پزشکی و دیگر بخش ها، سنجش کمی و کیفی میکروارگانیسم ها (باکتری، کپک، مخمرا) است. با این حال این آزمون ها وقت گیرند زیرا میکروارگانیسم باید در محیط های کشت رشد کنند. امروزه روش های سریع و مستقیم که مورد علاقه صنایع و محققین هستند به سرعت رو به رشدند. شرکت زیست غذا (بیوفود) با ارتباط با شرکت های پیشرو در این زمینه، کیت ها و دستگاه های سریع سنجش را ارائه می نماید. همچنین تیم متخصصین شرکت در حال تولید روش های سریع بر پایه اسیدهای نوکلئیک برای سنجش سریع باکتری های مهم می باشد.

شرکت بیوفود سعی دارد این دستگاه ها و کیت های سنجش سریع (تولید داخل یا وارداتی) را به کارخانجات مواد غذایی، مراکز تحقیقاتی و صنعتی و شرکت های فعال در زمینه مواد غذایی و بخش های مرتبط دیگر عرضه نماید. این کیت ها در حال حاضر (با ثبت سفارش قبلی) شامل کیت های شمارش میکربی و تشخیص باکتری های مختلف مانند کلیفرم، سالمونلا، اشرشیاکلی و استافیلوکوکوس اورئوس می باشند.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر و گرفتن مشاوره در این زمینه با ما تماس بگیرید.

بیوسنسور برای اندازه گیری ترکیبات شیمیایی

 

سنجش سریع و به صرفه آلاینده های شیمیایی و نیز اجزاء مواد غذایی یکی از دغدغه های کارخانجات، فروشندگان و ناظران مواد غذایی است.

بیوسنسورها و کیت های سریع سنجش روز به روز در حال رشد و توسعه می باشند و به مرور لیست مواد قابل رد یابی با این روش های سریع تکمیل می شود. زیست غذا با تمرکز ویژه بر ساخت و همچنین واردات کیت ها و بیوسنسورهای مخصوص اندازه گیری آلاینده ها و مخاطرات شیمیایی مانند نیترات، نیتریت، فسفات، توکسین های قارچی (آفلاتوکسین، اوکراتوکسین، پاتولین و غیره)، داروهای دامی، آنتی بیوتیک ها، سموم، کودها، مواد آلرژی زا سعی بر ارتقاء ایمنی غذایی جامعه دارد.

بیوسنسورها و کیت های تشخیص سریع انواع مخاطرات شیمایی تولید شده توسط زیست غذا (در آینده) و دیگر شرکت های معتبر قابل ارائه می باشد. کیت های تولیدی در حال تکمیل است و کیت های وارداتی با ثبت سفارش انجام می شود.

برای مشاوره و سفارش محصولات با ما تماس بگیرید.

محصولات

تمام حقوق برای شرکت زیست غذا محفوظ است

info@biofood.ir

شماره تماس: 25811023-021

               021-25811030